Jak postupovat s vrácením zboží

 

  • Vrácení dílů je dle zákona možné do 14 dnů od data převzetí zásilky nebo zboží. Zboží nesmí jevit známky opotřebení/montáže a musí být v originálním obale výrobce. Řídící jednotky a regulátory dobijení lze vrátit pouze v původním neporušeném obalu.
  • Díl/y prosím pečlivě zabalte do ochranného obalu, fólie či krabice. V žádném případě originální krabičky nebo zboží nijak nepolepujte ani nepopisujte!
  • Ke zboží přidejte kopii faktury s dopsaným číslem bankovního účtu, kam budou převedeny peníze za vrácené zboží (nezasílat na dobírku). Můžete taky vyplnit a přidat ke vracenému zboží tento formulář Vzorový formulář - odstoupení od smlouvy .

 

 

       V případě nedodržení výše uvedených informací nemusí být vrácené zboží akceptováno.

 

  • Jako dopravu pro vrácení zboží můžete zvolit Českou poštu (doporučený balíček do 2kg nebo balík do ruky nad 2kg) nebo využít službu společnosti PPL - Balík pro Tebe. Zboží můžete také po nahlášení (telefonicky, e-mailem) vrátit osobně na níže uvedené adrese.
  • Adresa pro vrácení zboží je :

        Skútry Malšice s.r.o.

         Areál zemědělského družstva

         39175 Malšice u Tábora

         Tel:602 452 214

  • Pokud vracíte pouze některou položku z objednávky, tak se vyfakturované poštovné nevrací. Pokud vracíte kompletní zásilku, tak je Vám vyplacena zpět i částka za poštovné k Vám. V případě odstoupení od smlouvy bez udání důvodu ponesete přímé náklady spojené s vrácením zboží.
  • Při splnění těchto podmínek Vám jsou peníze vráceny nejpozději do 14 pracovních dnů.

 

Provozovatel webu, Skútry Malšice s.r.o., se sídlem Areál zemědělského družstva, 39175 Malšice , IČ: 04764196, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.