Parametry zboží
| Univerzální část: | ano |
Ladicí modul Polini Hi-Speed 50km/h pro elektrokola s Bosch Performance Line CX GEN4 GEN5 (BES3 SMART) 2022-
S modulem POLINI HI-SPEED se rychlostní limit šlapání zvyšuje z 25 km/h na 50 km/h. To znamená, že dostupný výkon lze opět plně využít.
Instalace je hračka, vodotěsné zátky pasují přímo na originální zátky. Instalace trvá jen několik minut a nevyžaduje otevírání motoru ani odstraňování původních těsnění. Zařízení je zcela neviditelně namontováno uvnitř krytu ochrany motoru. Demontáž je rychlá a snadná bez zanechání jakýchkoli zbytků.
Stisknutím tlačítka Chůze (přibližně 2 sekundy) aktivujete nebo deaktivujete zámek rychlosti. Na rozdíl od první verze modulu Hi-Speed tuning tato nová generace vždy zobrazuje na rychloměru skutečnou rychlost.
Vhodné pro elektrokola s motorem Bosch Performance Line CX generace 4 a generace 5 se systémem (BES3) SMART od modelového roku 2022 - s kulatým konektorem!
Mohlo by Vás zajímat
Stahovací pásky rozpojitelné černé 300 × 7,2 mm, 100 ks, nylon PA66
U dodavatele dodání 3-7 dní
240 Kč s DPH
Elektrokabeláž pro Piaggio Vespa Pk 50 ccm s bez blinkrů
dodání 7-20 dní
1 423 Kč s DPH
Jednožilový vodič - izolovaný drát 0,85mm délka 10m - bílo zelený
není skladem
130 Kč s DPH
Průchodka schránky pro kabel baterie pro JAWA, ČZ
U dodavatele dodání 3-7 dní
35 Kč s DPH
Držák navigace s úložným prostorem Cfmoto Zforce 950 1000 2020-23
U dodavatele dodání 3-7 dní
3 475 Kč s DPH
Elektrokabeláž pro Vespa Rally 180 ccm-Vespa Sprint Veloce 150 ccm
dodání 7-20 dní
534 Kč s DPH
U dodavatele dodání 3-7 dní
33 Kč s DPH




