Sada dvou tlumičů YSS TE302-435T-01AL-X pro Yamaha Xq Maxster 125-150 ccm
| Technická data | |
|---|---|
| Typ | : Plynokapalinový tlumič |
| Uchycení nahoře | : Oko |
| Vnitřní průměr oka | : 10 mm |
| Délka | : 435 mm |
| Uchycení dole | : Tlumiče |
| Šířka vidlic | : 20 mm |
| Seřízení | : Plynulé seřízení pružiny |
| Barva pružiny | : Černá |
| Charakteristika pružiny | : 13-18 |
| Délka pružiny | : 260 mm |
| Průměr pružiny | : 46 mm |
| Expanzní nádobka | : Ne |
| Výrobce | : YSS |
| Průměr pístu | : 30 mm |
| Průměr pístnice | : 12 mm |
| MBK | XQ THUNDER | 125 | 2001/2002 | 5HT |
| MBK | XQ THUNDER | 150 | 2001/2002 | 5LG |
| YAMAHA | XQ MAXSTER | 125 | 2001/2002 | SE051 |
| YAMAHA | XQ MAXSTER | 150 | 2001/2002 | SG061 |
Mohlo by Vás zajímat
Kužel přední vidlice S50, S51, S53, S70, S83, SR50, SR80
U dodavatele dodání 3-7 dní
95 Kč s DPH
Zadní tlumič Forsa pro Aprilia SR50, Scarabeo, Benelli 491, Honda Sky
Skladem v Malšicích
716 Kč s DPH
Tlumič BITUBO GEV přední Black Edition pro Vespa GTS/GTV 125-300ccm (´03-´13, ´17-)
není skladem
10 432 Kč s DPH
Přední tlumiče Carbone Standard 200mm stříbrno-černé pro Vespa 50, Primavera, ET3, PK 50
U dodavatele dodání 3-7 dní
2 110 Kč s DPH
Sada tlumičů 360mm nastavitelné 5 poloh pro Simson S50, S51E S51, S70E, S70, S53, S83 Enduro
není skladem
1 230 Kč s DPH
Sada tlumičů Carbone Sport černo červená pro Vespa ET4, LX, LXV 125-150cc
není skladem
4 719 Kč s DPH
Zadní tlumič Forsa pro Vespa GT, GTS, GTV 125, 250, 300 - 348 mm
U dodavatele dodání 3-7 dní
1 075 Kč s DPH


