Parametry zboží
| Univerzální část: | ne |
Sada ložisek klikového hřídele Naraku SKF, FKM Premium C4 Polyamid pro Peugeot horizontální
Sada velmi kvalitních ložisek klikové hřídele Naraku SKF včetně prémiových gufer FKM vhodná pro modely Peugeot s horizontálními motory jako Peugeot Ludix 50, Ludix Blaster LC, Jetforce C-Tech, Jetforce TSDI a Looxor 50.
Sada ložisek obsahuje jednu klikovou hřídel SKF každé levé a pravé ložisko s tolerancí ložiska C4 a dvě gufera FKM pro klikovou hřídel. Polymerová plastová klec, která je elastičtější, snižuje vnitřní tření: ložiska jsou chladnější a lehčí. Taková ložiska však citlivěji reagují na motory, které nejsou správně nastaveny. Polyamidová plastová klec nesmí být trvale vystavena teplotám nad 120°C. Z tohoto důvodu by se ložiska neměla instalovat do motorů s katalyzátorem.
Vezměte prosím na vědomí! Při výměně klikového hřídele používejte vždy nová ložiska a simerinky! Vždy instalujte pootevřenou stranu ložiska směrem ke klikovému hřídeli.
Vysvětlení rozdílu FPM, FKM, Viton®:
Uvedené zkratky a názvy se týkají stejného základního materiálu, a to fluorkaučuku. FKM je zkratka pro fluoroelastomery podle americké normy ASTM. Na druhou stranu Viton® je ochranná známka společnosti DuPont Performance Elastomers.
Všechny položky z fluorkaučuku v našem sortimentu jsou označeny zkratkou FKM.
Mohlo by Vás zajímat
Sada ložisek kol SKF uzavřená pro Puch, MV, MS
U dodavatele dodání 3-7 dní
396 Kč s DPH
U dodavatele dodání 3-7 dní
956 Kč s DPH
Ložisko pístního čepu pro JAWA 50ccm - 550, 555
U dodavatele dodání 3-7 dní
75 Kč s DPH
Kuličkové ložisko 22x56x15 pro Kymco MXU 91002-GFY6-90A
na objednávku
1 416 Kč s DPH
Ložisko hřídele d=15mm, strana kola d=12mm, pouzdro d=11,5mm pro Vespa PX80, PX80 E, Lusso, PX100 E
není skladem
4 782 Kč s DPH
U dodavatele dodání 3-7 dní
955 Kč s DPH
Kuličkové ložisko 6004 C3 pro Simson S50, S51, S53, S70, S83, SR50, SR80, KR51 / 2
U dodavatele dodání 3-7 dní
226 Kč s DPH


