Zadní tlumiče YSS nastavitelné pro Honda Forza, Peugeot 400mm
Sada nastavitelných tlumičů vhodné pro Honda, Peugeot.
Rozměry:
| Typ | : Kapalinový tlumič |
| Uchycení nahoře | : Oko |
| Vnitřní průměr oka | : 10 mm |
| Délka | : 400 mm |
| Uchycení dole | : Tlumiče |
| Šířka vidlic | : 26 mm |
| Seřízení | : Předpětí pružiny |
| Barva pružiny | : Černá |
| Charakteristika pružiny | : 13-18 |
| Délka pružiny | : 240 mm |
| Průměr pružiny | : 46 mm |
| Expanzní nádobka | : Ne |
| Výrobce | : YSS |
| Průměr pístu | : 22 mm |
| Průměr pístnice | : 10 mm |
Mohlo by Vás zajímat
Pár zadních tlumičů pro Honda PCX 125ccm YSS TB222-315P-05-85
není skladem
3 307 Kč s DPH
Prodloužení,nástavec zadního tlumiče Naraku 40mm černý
U dodavatele dodání 3-7 dní
435 Kč s DPH
Tlumiče sada, přední a zadní šedý pro Vespa PK 50, PK 50 XL
U dodavatele dodání 3-7 dní
3 868 Kč s DPH
Sada tlumičů Forsa 370-400 mm nastavitelný pro Simson S50, S51, S53, S70, S83 Enduro
není skladem
7 189 Kč s DPH
Přední tlumič BGM PRO SC/F1 SPORT 200mm, černo/stříbrný pro Vespa V50, PV125, ET3
není skladem
5 890 Kč s DPH
Čep přední vidlice pro Piaggio Ape.Car 400-501-601 84 mm
dodání 7-20 dní
582 Kč s DPH
Trubka předního tlumiče 610x37mm pro Derbi Senda, Beta RR, Rieju MRT, Gilera RCR SMT, Peugeot XPS
U dodavatele dodání 3-7 dní
630 Kč s DPH
Zátka matice předního teleskopu JAWA 50 - 23 Mustang (plast)
U dodavatele dodání 3-7 dní
69 Kč s DPH
Přední tlumič Yamaha Grizzly 550 700 07-13 3B4-23350-00-00 3B4-23350-01-00
není skladem
2 665 Kč s DPH
Záchyt pružiny horní pro vidlici,tlumič Jawa BABETTA 228, 207 (model s nízkými řídítky)
U dodavatele dodání 3-7 dní
57 Kč s DPH


