Baterie EXIDE Gel12V 10AH 150A /Lev+ (AGM12-10) YTX12-BS
| Napětí [V] | 12 |
| Kapacita baterie v Ah | 10 |
| Výška | 130mm |
| Šířka | 87mm |
| Délka | 150mm |
| Test za studena dle EN (v A) | 150 |
| Řazení pólů | 1 |
| Spodní provedení | B0 |
| Baterie | AGM-baterie |
Mohlo by Vás zajímat
Baterie Fulbat FB14L-A2 SUCHÁ včetně kyselého zásobníku
není skladem
1 293 Kč s DPH
U dodavatele dodání 3-7 dní
812 Kč s DPH

Motobaterie WM 6V/11Ah-3A gelová (6N11A-3A)
U dodavatele dodání 3-7 dní
429 Kč s DPH


