Parametry zboží
Univerzální část: | ne |
Lanko sytiče Schmitt Premium 1-A kvalita pro Puch Maxi L, S
Lanka Schmitt Premium jsou vyráběna věrně podle originálu v Rakousku: Naprosto přesné a ručně vyrobené v nejvyšší kvalitě. Záměrně se zde nepoužívají rychlé strojní výrobní postupy pro úsporu nákladů.
Vnitřní lanka jsou vyrobeny ze speciální kabelové oceli (nikoli z křehčí nerezové oceli, která se dnes nejčastěji používá). Proto se lanka Schmitt Premium nelámou tak rychle jako sériově vyráběné lanka.
Lanka Schmitt pro klasická vozidla jsou vyráběna ve stejném provedení, jaké bylo standardní v době výroby vozidel. To znamená, že všichni fanoušci klasických vozidel budou mít vždy k dispozici díl, který je věrný originálu. Protože je vnitřní lanko vyrobené starým způsobem má tendenci rezivět, je doživotně mazáno vysoce účinným tekutým mazivem Interflon.
Tento startovací kabel Schmitt je vhodný pro Puch Maxi L a S. Číslo OEM pro účely srovnání: 910.2.11.003.0
Rozměry:
- Celková délka: 110,5 cm
- Délka bowdenu (včetně krytek): 85 cm
- Průměr lanka: 1,6mm
- Průměr pláště: 5 mm
- Délka koncovek: 12 mm
- Průměr koncovky: 6 mm
- Délka závitového šroubu s šestihranným stavěcím šroubem: 40 mm
- Délka závitu: 29 mm
- Matka: M7
- Průměr stupňovité vsuvky: 6 mm hlava, 3,5 mm krk
- Délka vsuvky: 10 mm
- Průměr nástavce na vsuvku, válcový: 8 mm
- Délka nástavce na vsuvku, válcový: 9 mm
Mohlo by Vás zajímat
Lanko plynu Naraku PTFE pro Peugeot Ludix
U dodavatele dodání 3-7 dní
299 Kč s DPH
Lanko dekompresoru pro Jawa Stadion S22 / JAWETTA
U dodavatele dodání 3-7 dní
100 Kč s DPH
Lanko plynu pro Rieju RRX, Spike-X, MRI, MRX 05, SMX 05- (s olejovým čerpadlem Priceol)
U dodavatele dodání 3-7 dní
310 Kč s DPH