Sada zadních tlumičů YSS nastavitelné Honda, Kymco 350mm
Sada zadních tlumičů YSS nastavitelné Honda, Kymco 350mm
| Typ | : Plynokapalinový tlumič |
| Uchycení nahoře | : Oko |
| Vnitřní průměr oka | : 10 mm |
| Délka | : 350 mm |
| Uchycení dole | : Přední tlumiče |
| Šířka vidlic | : 20 mm |
| Seřízení | : Plynulé seřízení pružiny |
| Barva pružiny | : Červená |
| Charakteristika pružiny | : 12-27 |
| Délka pružiny | : 220 mm |
| Průměr pružiny | : 42 mm |
| Expanzní nádobka | : Ne |
| Výrobce | : YSS |
| Průměr pístu | : 22 mm |
| Průměr pístnice | : 10 mm |
Mohlo by Vás zajímat
Gumová podložka krytu zadního tlumiče pro JAWA Pérák
U dodavatele dodání 3-7 dní
41 Kč s DPH
Přední tlumič BGM PRO stříbrný pro Vespa, Lambretta LI, LIS, SX, TV Series 2-3, DL, GP
není skladem
9 133 Kč s DPH
Tlumiče sada černo šedý pro Vespa Primavera, ET3 125, Vespa 50, PK50
není skladem
3 969 Kč s DPH
Sada tlumičů s chromovaným pouzdrem 307 mm pro Simson KR51/2, Schwalbe, Star, Habicht 461111.
U dodavatele dodání 3-7 dní
1 226 Kč s DPH
Zadní tlumič Forsa pro Honda Forza, Jazz 250 (01-07), SH 300 (2007-) 404 mm 204550702
Skladem v Malšicích
1 312 Kč s DPH
Tlumič pérování IMCA Sport 280mm chrom/černý
U dodavatele dodání 3-7 dní
1 458 Kč s DPH
Zadní tlumič RMS pro Piaggio Liberty 125-150-200ccm 2001/2012 5623 318 mm
Skladem v Malšicích
1 484 Kč s DPH
Zadní tlumič Forsa pro Kymco People 250, 300 (204550552) 394 mm
U dodavatele dodání 3-7 dní
1 047 Kč s DPH


