Zadní tlumič pár YSS YSS RD220-300P-01-88 seřiditelný 300mm
| Typ | : Kapalinový tlumič |
| Uchycení nahoře | : Oko |
| Vnitřní průměr oka | : 10 mm |
| Délka | : 300 mm |
| Uchycení dole | : Oko |
| Vnitřní průměr oka | : 10 mm |
| Seřízení | : Předpětí pružiny |
| Barva pružiny | : Černá |
| Charakteristika pružiny | : 13-18 |
| Délka pružiny | : 170 mm |
| Průměr pružiny | : 40 mm |
| Expanzní nádobka | : Ne |
| Výrobce | : YSS |
| Průměr pístu | : 22 mm |
| Průměr pístnice | : 10 mm |
Mohlo by Vás zajímat
Tlumiče pérování YSS Twin PRO-X 360mm chromově červené pro Simson S50, S51
U dodavatele dodání 3-7 dní
3 154 Kč s DPH
Zadní pružina tlumiče 310 mm pro Vespa Wideframe V1-V15, V30-V33, VM
není skladem
1 532 Kč s DPH
Kyvné rameno přední vidlice Polini pro Evoluttion Gabel Piaggio ZIP
není skladem
8 535 Kč s DPH
Přední tlumič pro Cfmoto Gladiator RX510, RX560, X5, X550, X600, X625 OEM 9010-050600
není skladem
2 285 Kč s DPH
Tlumič 290mm pro Derbi Senda 50 R, SM, Gilera RCR 50, SMT 50
U dodavatele dodání 3-7 dní
3 023 Kč s DPH
Díl předního tlumiče proti potápění pro Vespa 50 125 Special PK S ET3
dodání 7-20 dní
1 334 Kč s DPH
Zadní tlumič Forsa pro Kymco People GT 250, 300 398 mm
není skladem
1 603 Kč s DPH
Zadní tlumič 370 mm pro Linhai 400, 500 OEM 27394
U dodavatele dodání 3-7 dní
2 503 Kč s DPH


